Inštrukcie na používanie Brilliance SF

Brilliance SF Cream je najúčinnejší krém proti starnutiu na Slovensku. Tento produkt vám pomôže zbaviť sa príznakov starnutia a vyzerať minimálne o 10 rokov mladšie.

Ako sa používa, aplikácia

Ako používať krém Brilliance SF

Používanie produktu je veľmi jednoduché, ako v prípade krému na pravidelnú starostlivosť.

Najskôr si musíte vyčistiť tvár od potu a nečistôt, ktoré sa vám na pokožku dostávajú po celý deň. Potom si dôkladne utrite tvár a do ruky si dajte malé množstvo krému. Potom ho ľahkými pohybmi pozdĺž masážnych línií naneste na vysušenú tvár. Je potrebné akoby vtierať drogu do pokožky. To pomôže zlúčenine preniknúť hlboko do dermis.

Priemerná dĺžka kurzu je 30 dní. V prípade potreby sa môže opakovať alebo predĺžiť. Omladzujúci krém Brilliance SF sa odporúča pravidelne nanášať na pokožku ráno a večer.

Indikácie pre použitie

Indikácie pre použitie sú obvyklými známkami starnutia.

  • Vzhľad vrások a pigmentácie
  • Prepadnutá pokožka

Kontraindikácie

Náprava nemá žiadne kontraindikácie. Doteraz neboli hlásené žiadne vedľajšie účinky pri použití Brilliance SF. Kupujúci nemali žiadne alergické reakcie ani kožné vyrážky. Nestojí za to používať liek v prípade individuálnej neznášanlivosti kompozície.

Čo preukázali klinické štúdie

Odborníci uskutočnili štúdie, ktoré preukázali úplnú bezpečnosť produktu a veľmi vysoký účinok pri pravidelnom používaní podľa pokynov.