Skúsenosti s používaním Brilliance SF

Skúsenosti od Camilly z Francúzska

Dobrý deň. Dnes sa podelím o riešenie môjho problému, ktorý mi spôsobil veľké nepohodlie. Riešenie tohto problému bude relevantné pre každého, pretože starnutie pokožky nebude nikoho obchádzať.

Na čo je krém Brilliance SF a ako som sa o ňom dozvedel

Pokožku pred použitím Brilliance SF

Brilliance SF je moja záchrana. Toto je dobrý krém proti starnutiu. S vekom sa mi zhoršovala štruktúra pokožky, čo je normálny proces. Priložím fotografiu zobrazujúcu jej stav.

Tento krém je všeobecne potrebný na rýchle omladenie dermy, a to ako na pohľad, tak aj zvnútra.

V recenziách ľudia napísali, že je to naozaj veľmi efektívne. Produkt eliminuje nielen vrásky, ale aj pigmentáciu súvisiacu s vekom.

Ako som sa dozvedel (a) o tomto lieku?

Je to jednoduché. Išla som za svojou kozmetičkou, ku ktorej chodím už 2 roky. Moja lekárka má obrovské pracovné skúsenosti a ja jej dôverujem. Bola to ona, ktorá mi odporučila krém Brilliance SF, pretože ho používa sama. Potom som si objednal tento produkt.

Ako sa používa krém, aplikácia

Aplikácia krému je veľmi jednoduchá. Trvalo mi to len 2 - 3 minúty.

Najskôr som kožu pretrel, aby som odstránil všetky nečistoty. Niekedy sa to robilo pomocou špeciálnej kozmetiky, niekedy len mydlom. Nezáleží na tom, ako vyčistiť dermu od nečistôt, výsledok, ako sme sľúbili, bude v každom prípade.

Po vyčistení som si vzala krém a naniesla ho na vysušenú pokožku tváre. Urobil som to pohybmi trenia.

Účinok po použití krému Brilliance SF

Môj výsledok po absolvovaní kurzu

Výsledok bol šokujúci. Pochopila som, že produkt prinesie efekt, keďže dôverujem svojej kozmetičke, ale nemyslela som si, že až tak radikálne mení pokožku.

Všetky vylepšenia sú viditeľné na fotografii. Všetky vrásky sú preč, aj tie hlboké! Ako keby tam nebola pigmentácia. Tvár sa stala čistou a upravenou. Každý začal dopĺňať a hovoril, že je o 5 rokov mladší. Veľmi sa zmenila aj štruktúra pokožky. Prestala byť ochabnutá. Pokožka sa zmenšila, teraz vyzerá tvár omnoho sviežejšie.

Funguje tento liek?

Ak veríte pozitívnym recenziám a odporúčaniam mojej kozmetičky a vlastnému výsledku, funguje to. Ako sa ukázalo, droga je skutočne veľmi účinná a svojim priateľom môžete slobodne poradiť. Nespôsobuje alergie ani vedľajšie účinky.